Infuzja tlenowa OxyDermie – zabieg na twarz

Jak wszyscy dobrze wiemy tlen to bezwonny i niewidoczny gołym okiem związek lotny, bez którego życie na ziemi nie byłoby możliwe. Nowością dla wielu może być jednak fakt, że gaz ten znalazł zastosowanie również w świecie kosmetyki, gdzie profesjonalna kosmetyczka z Wrocławia (-> https://swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html) wykorzystuje jego dobroczynne działanie na skórę twarzy, podczas wykonywania zabiegu zwanego infuzją tlenową OxyDermie.

Jak wygląda zabieg?

W trakcie wykonywania kuracji składniki aktywne znajdujące się w specjalnym koncentracie zostają wprowadzone w głębokie warstwy skóry przy pomocy czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu. Jest to możliwe dzięki użyciu specjalistycznego urządzenia, które czyni to w bezpieczny i całkowicie bezbolesny sposób.

Jakie są efekty wykonania infuzji tlenowej OxyDermie?

W salonie kosmetycznym infuzja tlenowa najczęściej wykonywana jest przy użyciu koncentratu ze śluzu ślimaka, który wykazuje silne działanie regeneracyjne, a zarazem łagodzi występujące podrażnienia i zaczerwienienia. Po otrzymaniu zastrzyku dobroczynnych protein i witamin skóra staje się bardziej odżywiona. Dzięki obecności mukopolisacharydów chroniących przed utratą wody, poprawie ulega również stopień jej nawilżenia. Obecne w koncentracie alfa-hydroksykwasy usuwają z kolei martwe komórki naskórka, pozostawiając cerę jedwabiście gładką i oczyszczoną. Mają one również korzystny wpływ na regulowanie procesów związanych z wydzielaniem sebum.

Czy istnieją przeciwwskazania do poddania się tej kuracji?

Na zabieg nie powinny decydować się osoby cierpiące w danym okresie czasu na opryszczkę bądź skórne stany zapalne, grzybiczne lub alergiczne. W przypadku rozważania wykonania infuzji tlenowej połączonej z użyciem kwasów, zabieg ten jest niewskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Po ilu zabiegach pozytywne efekty będą widoczne?

Terapia ta sprawdzi się doskonale już w sytuacji, gdy chcemy błyskawicznie poprawić wygląd naszej skóry twarzy przed „wielkim wydarzeniem”, takim jak ślub czy ważne spotkanie biznesowe. Dla osiągnięcia długotrwałych efektów wskazane jest z kolei odbycie serii zabiegów, których ilość jest ustalana w zależności od indywidualnych potrzeb klientki. Z reguły jest to jednak około 6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach czasu. Po upływie 6 miesięcy warto natomiast zdecydować się na ponowne odbycie serii 6 zabiegów celem podtrzymania pozytywnego efektów infuzji tlenowej OxyDermie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *